Фолк ѕвездата Лепа Брена (60) се прикажува како вистинска жена од народот, па како што се гледа од и видео снимките на емисијата „Папарацо лов“. Таа купува на пазар, како и секој нормлен човек.

Брена на пазар не само што купувала овошје и зеленчук, туку и шминка.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.