Српската пејачка Рада Манојловиќ, освен што е една од најпопуларните народњаци во Србија, е ѕвезда и на сајтовите за возрасни. Така, некои снимки од настапите на пејачката се најгледани на порталите за возрасни, а еден од нив има повеќе од 400.000 прегледи.

Од многуте порнографски сајтови најмногу снимки од настапите на Рада Манојловиќ се објавени на сајтот „XNXX“.

„Популарноста“ на пејачката се гледа и според тоа што таа е една од најпребаруваните Србинки на сајтовите за возрасни.

Најгледано видео на Рада е од концерт во дискотека во странство во кое меша и игра провокативно, вртејќи го задникот кон публиката.

На видеото Рада меша и се витка до под, а во позадина се слуша ракоплескање од гостите во дискотеката. Видеото има околу 400.000 прегледи .

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.