Александра Пријовиќ пред да се омажи со Филип Живојиновиќ била во страсна врска со пејачот на „Гранд“ Љубомир Перучиќ. Прија многу го љубела Љубомир но работите се смениле кога таа го запознала богатиот син на Брена и Боба Живоиновиќ.

Веднаш ја ракинала врската и впловила во љубов со Филип со кој денеска е во брак и го имаат синот Александар.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.