Пејачката и ќерка на ѕвездата Цеца, Анастасија Ражнатовиќ, денеска го прославува својот 23 роденден во еден ресторан, каде ги собра своите најблиски.

Откако пред ресторанот најпрво се појавија Цеца, нејзиното момче Богдан Срејовиќ, снаата Богдана, стигна и славеничката.

Анастасија се појави во кратко жолто фустанче, а сите погледи беа вперени во неа. Анастасија стрпливо позирала пред насобраните новинари. На сите гости им порача дека мораат да пијат и да уживаат.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.