Фолк ѕвездата Цеца Ражнатовиќ многупати изјавила дека сака да ужива во благодетите на својот преубав дом. Иако никогаш не сакала на јавноста да и ја покаже својата оаза на мирот, вчера се појави снимка на социјалните мрежи на која се гледа како таа ужива во својот дом.

Имено снимката тајно ја снимила нејзината ќерка Анастасија, а на неа се гледа како Цеца ужива во друштвото на своите миленици, кучиња.Цеца е во пижами и се гали со едно од  нејзините кучиња.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.