Сите им прогнозираа дека ќе се разведат, но Душко Тошиќ и Јелена Карлеуша со сите сили се обидуваат да прикажат дека меѓу нив се е во ред. Тие сега се во Дубаи од каде глумат среќно семејство, а на ниту една фотографија не се насмеани. На фотографијата која ја објави Карлеуша, таа и Душко се фотографирани на плажа, но таа е намуртена, а Душко се потпира на столб, одбегнувајќи да ја допре.

Јелена објави и видео на кое се гелда како Душко игра со ќерките во песокот, додека Атина и Ника уживаат.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.