Познатиот актер Пол Бетани, кого имавме можност да го гледаме во филмот „Одмаздници“, објави фотка на Инстаграм која стана апсолутен хит на социјалните мрежи за една минута.

Пол моментално ужива на одморот во Шпанија со своето семејство, од каде што објави неколку слики од бродот. Една од нив е ремек-дело на неговите синови Кај (23) и Стелан (17), снимена откако му нанеле крем со заштитен фактор за да не им изгори на бродот. Па така, актерот позираше „загледан во далечината“ со огромен машки полов орган на грбот.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.