И Каролина Гочева седи дома. Пејачката преку цртеж направен од нејзиниот сопруг Михаил Корубин покажа што прави во сабота навечер за време на пандемија.

 

View this post on Instagram

 

Домаќинка on a saturday night 💃🕺 sketch by @mihail_korubin ❤️

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.