Една од најпознатите пејачки во регионот, Северина Којиќ, венчаното презиме го избриша од Инстаграм. Овој потег фановите веднаш го забележаа, па почнаа да се шират шпекулации дека нешто не е во ред со нејзиниот однос со сопругот Игор.

Атмосферата дополнително ја загреа и појавувањето на Северина на една манифестација сама без сопругот.

Севе дојде сама да ја земе наградата, што им беше чудно на сите со оглед на тоа што досега не се разделуваше од Игор. Дека меѓу нив нешто не е се во ред, потврда е и фактот што на новинарското прашање каде е Игор, Севе само накусо прокоментирала дека е дојдена сама, открил извор кој што бил на лице место, па додал:

Не сакаше да одговара на прашања поврзани со сопругот, што на сите им падна чудно. Цело време уживаше во друштво на децата кои беа со неа на бина. Игор воопшто не го спомена, што до сега беше незамисливо – додал изворот.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.