Северина на Инстаграм објави видео во кое се обидува да се здружи со гуски, но ги разлути и мораше да бега од нив. Видеото го сподели со натпис :„ Не може да седиш со нас“.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.