По одморот на Малдивите со својот сопруг и синот Александар, хрватската пејачка Северина навистина треба да размисли околу својата килажа.
Судејќи спред фотографиите и коментарите на нејзините фанови на социјалните мрежи, пејачката очигледно има проблем со килажата и таа изгледа премногу слаба.
Обожавателите веднаш го приметија тоа и многу од нив прокоментираа:

Убава си, но да имаш уште 5 килограми би била уште поубава

Северина изгледате среќно, но морам да се согласам со останатите премногу си слаба…

 

View this post on Instagram

 

Beauty and the beach 😀💙💚 #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina

A post shared by Severina Kojic (@severina) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.