Секундата за реклами беше изгор: Не се знае колку им плати нив, но Опра дебело заработи од интервјуто со Меган и Хари

Ексклузивното интервју со британскиот принц Хари и неговата сопруга Меган Маркл на Опра Винфри ќе ѝ донесе голема заработка. За … Продолжи со читање Секундата за реклами беше изгор: Не се знае колку им плати нив, но Опра дебело заработи од интервјуто со Меган и Хари