Пејачката Цеца Ражнатовиќ многумина изненади кога во тек на денешниот ден објави фотографија од салон за убавина.
Имено на неа во прв план се нозете на фолк дивата за време на еден од третманите, а со оваа глетка Цеца шеговито порачува: Сериозно се работи лежејќи!

Многумина позитивно беа изненадени што Цеца поставува ваква содржина на социјалните мрежи, со оглед на тоа не често објавува фотографии на кои е разголена.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.