Србија вчера го избра претставникот на Евровизија. Тоа е групата Huricane која ја сочинуваат три згодни девојки.Најголемо внимание предизвикува Сања Вучиќ. Оваа црнокоса девојка пред неколку години учестуваше на Евросонг со бендот ЗАА и предизвика вистински секс скандал.

Сања сакала да го заведе британскиот претставник викајќи го во нејзината хотелска соба. Иако Џо Вулфорд успеал да не наседне на мамката, таа и понатаму го прогонувала.

„Дејли Стар“ пак сето ова го нарече евровизиски с*кс скандал, а организаторите биле шокирани од нејзиното однесување.

Погледнете ги трите девојки

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.