Една од најатрактивните пејачки на српската естрада, Наташа Беквалац, неодамна отпатува во Црна Гора за да се одмори од секојдневните обврски и настапи, а колку ужива на црногорското крајбрежје потврдуваат и нејзините објави на социјалните мрежи.

Русокосата естрадна ѕвезда, овој пат ја возбуди фантазијата на своите фанови со објавена провокативна фотографија на која позира покрај базен.

На сликата, Наташа позира во едноделен бел костим за капење, а нејзината витка фигура и провокативната тетоважа со локација на интимните делови ги полуде припадниците на „посилниот пол“.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.