Аделина Тахири е секси Баба Мразицата, која позираше на скопскиот плоштад разголена и покрај ниските температури.

Во секси црвена долна облека, подароци во рацете и бунда пејачката го „запали“ Инстаграм.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.