Српската ѕвезда Светлана Цеца Ражнатовиќ, денеска полни 46 години, а оваа година првпат нема да го прославува својот роденден. Таа за српските медиуми откри дека наместо голема забава, ќе прослави скромно со семејството и пријателите.

 

View this post on Instagram

 

“Hodaj tako kao da tri muškarca hodaju iza tebe!”😂Oskar de la Renta… 👗 @disco_label 📸 @debelikiza 🌸 @lartisanbg

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on

Јас во принцип секогаш ги славам родендените. Годинава решив да не славам оти онака, баш добро си поминавме на роденденот на Анастасија. Па си реков, нема потреба да го славиме и мојот, вели таа.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.