Секој ден ново танга-бикини – Карлеуша пали во Турција

Српската ѕвезда Јелена Карлеуша заедно со ќерките Ника и Атина одмараат во ресорт во Турција. Пејачката и од таму е … Продолжи со читање Секој ден ново танга-бикини – Карлеуша пали во Турција