Српската ѕвезда Јелена Карлеуша заедно со ќерките Ника и Атина одмараат во ресорт во Турција. Пејачката и од таму е доста активна на социјалните мрежи, па секој ден испраќа нова фотографија од плажа за нејзините верни фанови.

 

View this post on Instagram

 

Supreme yenge 😎✌🏻🇹🇷

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

 

View this post on Instagram

 

Supreme yenge 😎✌🏻🇹🇷

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

 

View this post on Instagram

 

Nature 🌴

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.