Несудената вереница на Дарко Лазиќ конечно проговори за нивниот однос. Марина Гагиќ вели дека веќе четири месеци не живеат заедно и оти причините се повеќе од очигледни и се поврзани со однесувањето на Дарко.

Ние не ја ни закажавме свадбата па да ја откажуваме.Не живеме заедно четири месеци. Причините се јасни и не му прилега такво однесување.Но, боже негов живот негова работа.. Јас се чуствувам одлично, конечно го имам заслужениот мир со детето-вели Марина.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.