Српските медиуми направија преглед на сите љубови на нашата Каролина Кочева. Блис.рс констатира дека нејзин најчест избор биле сурови богаташи се додека не се омажи за сопругот Михаил.

Па така, Блиц потсетува дека Каролина беше во врска со богат Грк, со бизнисменот Јован Пановски, со Дино Балиќ како и со синот на Аркан Михајло.

 

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.