Лепа Брена на својот инстаграм-профил објави фотографија снимена во својот дом, преку која посака да им порача на следбениците дека таа и нејзиното домашно милениче уживаат во саботното попладне.

Притоа, пејачката направи нешто што е вистинска реткост кога станува збор за неа – објави фотографија од своите стапала!

Од приложеното се гледа дека Лепа Брена има беспрекорен педикир во црвена боја.

Се сончаме, кратко порача таа во описот на споделената фотографија.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.