Претставниците на Србија на Евровизија „„Хурикејн“ ја маѓепсаа Балканската и светската јавност со изведбата на песната „Локо, локо“ на Евровизија, но и со атрактивниот и бомбастичен изглед.

Ивана, Ксенија и Сања привлекоа воздишки на други натпреварувачи. Светските водители коментираа дека се „полни со силикони“, а една слика од пејачката Сања ги шокираше сите на социјалните мрежи!

Една фотографија од членот на бендот Сања Вучиќ целосно ја шокираше Балканската јавност. Тоа е фотографија од пред неколку години, пред да стане дел од познатото трио „„Хурикејн“, поточно за време на настапот со групата „Заа“.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.