На социјалните мрежи се појави досега необјавена снимка од нашиот Тоше Проески. На неа Тоше на некоја веселба видно расположен ја пее  Јовано Јованке. Видеото е снимено во Софија во 2005 година.

Погледнете

 

 

 

 Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.