Пејачката и поранешна партнерка на кралот на народната музика, Шабан Шаулиќ, Ивона Неговановиќ Цуца на својот Инстаграм објави фотографија на која е во венчаница, а крај неа наводно е нејзиниот сопруг.

Цуца изгледа ја пронашла својата сродна душа и се омажила, па објави фотографија крај која нема напишано ништо, додека можнсоат за коментирање е исклучена, а не навела ниту кој е авторот на фотографијата.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.