Партнерката на Дарко Лазиќ демантира дека го напуштила и се вратила кај родителите. Марина вели дека имаат супер однос и му се посветени на синот. Таа вели дека мора да реагира бидејќи ѝ задираат во семејството.

Можеби некој ќе се разочара, но во нашата заедница сѐ е во најдобар ред. Несогласувањата ги решаваме како и сите луѓе. Дарко е прекрасен сопруг и такто и убаво се сложуваме и се сакаме. Немало потреба да си заминам од семејниот дом, вели Марина.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.