Пејачката Цеца Ражнатовиќ го покажа новото момче, за што од вчера сите зборуваат. Станува збор за бизнисменот и менаџер на неколку белградски ресторани, Богдан Срејовиќ, кој е многу помлад од пејачката.

Ќерката на Цеца, Анастасија Ражнатовиќ по овој повод не се огласуваше, ама на социјалната мрежа Инстаграм објави порака после која сите се запрашаа кому е посветена и дали има врска со новиот избраник на мајка и.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.