Четиринаесетгодишната ќерка на Анабела Атијас и Гаги Џогани ќе се мажи, пренесуваат српските медиуми. Младата Нина објави фотографија на својот профил  на „Инстаграм“, ода каде покрена лавина шпекулации дека ќе се венча.

На фотографијата нејзиното момче ја држи за стомакот, а таа стави и емотикон со прстен.

Нина е родена е во 2005 година. Таа е второ дете на Анабела и Гаги, кои ја имаат и 23-годишната Луна. Третото дете, Бланка (6), српската пејачка Анабела го има со вториот сопруг Андреј Атијас.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.