Откако вчера реагираше сопственикот на еден ресторан во Белград дека манекенот Карло Швоња направил свадба за која останал должен 8000 евра, се јави и младоженецот.

Тој се пожали дека картицата му е блокирана бидеќи има кинеска и дека треба да замине во Кина и тоа да го среди.Но, се плаши да излезе од дома бидејќи му се закануваат луѓе на газдата на рестранот. Исто така тој ги отфрла шпекулациите дека е геј и оти лаже дека неговата сопруга е трудна.

 

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.