Јелена Карлеуша, која во неделата 3 март остана без мајка и Дивна, реши после погребот на некое време да се тргне од Србија.

Јелена со сопругот, Душко Тошиќ ќе отпатува во Кина, каде тој во моментов живее поради ангажманот во тамошнишот фудбалски клуб Гуанжу.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.