Српската пејачка Ана Николиќ сега гордо го покажува своето тело но до пред една година тоа не беше така. Таа имаше над 100 килограми и се чуствувала непривлечно.Затоа се ставила на ригорозна диета и за околу 14 месеци резултататите се видливи.

Таа сега има 54 килограми и облните доаѓаат до израз. Сега повторно се чуствува задоллна и заводлива на радост на мажите кои повторно не можат да одолеат.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.