Ќерката на Цеца, Анастасија Ражнтовиќ со момчето Ѓорѓе пазарија стан во елитната населба со Белград Дорќол. Станот е дуплекс, два дел од по сто квадрати со огромна тераса. За ова тие издвоија дури 750.000 евра.

Станот е во изградба и Анастасија често доаѓа да види до каде е работата. Прв сосед во зградата ќе им биде актерот Милош Биковиќ.

Компексот е навистина лукзузен со приватно обезбедување и сопствен паркинг.

 

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.