Марија Шерифовиќ до сега ја немаше покажано својата сакана личност, но на Инстаграм објави нешто што предизивка бурни реакции на фановите.

Имено, пејачката објави фотографија од автомобил каде се држи за рака со непозната личност.

Фотографијата нема никаков опис, а Марија не се огласи по повод фотографијата, што предизвика многу коментари.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.