Следејќи го примерот на македонскиот премиер кој со извинување од дното на душата смета дека ќе ги избрише сите глупости што ги кажал, македонскиот актер Сашко Коцев се извини на неговите пријатели и фанови.

-Јас,Сашко Коцев, им се извинувам од срце, од дното на душата, а и до небото на сите што не им се заблагодарив на честитките, но да го заборавиме минатото и да гледаме напред.Тоа ќе го сторам денеска Фала ви – во свој стил напиша Коцев заблагодарувајќи се на честитките по повод неговиот роденден

Јас,Сашко Коцев, им се извинувам од срце, од дното на душата, а и до небото на сите што не им се заблагодарив на честитките, но да го заборавиме минатото и да гледаме напред.Тоа ќе го сторам денеска.
Фала ви.

Posted by Sasko Kocev on Sunday, 29 November 2020

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.