Со фотографија на која позира со трудничкото стомаче, Сања Николуќ се присети на периодот пред да се роди нејзиниот син, кој денеска полни една година.

Поранешната водителка и Мис на Македонија со раперот Марко Маринковиќ – Слаткаристика, лани на овој ден станаа родители на Моша.

Ова сме ние. Април, 2020. Од кај ли да знаевме што ќе доживееме?! Џабе кажувавте…, вели Николиќ.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.