Една од најзгодните српски пејачки, Сандра Африка се уште ужива по светските плажи, а тоа го потврди на својот Инстаграм профил.

Сандра објави провокативна фотографија како ужива на плажа во минијатурно бикини, при што нејзиниот секси задник е истакнат во преден план.

View this post on Instagram

#tb🌴🌞🌊⛱️🍑🍬🍓

A post shared by Sandra Afrika (@sandraafrika) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.