Српската пејачка Сандра Африка повторно успеа да ги остави без здив своите фанови на социјалните мрежи.

Сандра објави честитка за празниците, а на снимката доминираше црвениот фустан кој открива премногу.

Среќен Божиќ, да го минете во радост и мир. Ве сакам многу – порача Сандра во честитката.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sandra Afrika (@sandraafrika)

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.