Јелена Карлеуша викендов имаше спектакуларен настап во Нови Сад.Нормално најголемо внимание предизвика нејзиниот изглед, поточно ултра кусото здолниште.

Од него, само што не излезе задникот на пејачката, а Јелена на тоа имаше коментар.

-Само за вашите очи

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.