Лепа Брена и нејзиниот сопруг Боба Живојиновиќ пандемијата со коронавирус ја поминаа на нивната јахта, каде заедно со пријатели пловеа по Медитеранот.

Музичката ѕвезда на социјалните мрежи се огласуваше и објавуваше фотографии со кои покажа како го поминува времето на места како Монако, Франција, а сега го посетија и францускиот остров Корзика.

Коментарите на социјалните мрежи се едногласни, само Лепа Брена може да изгледа толку добро:

 

View this post on Instagram

 

Nase putovanje🥰💯

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on

 

View this post on Instagram

 

Summer story❤️💋💯

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.