Фолк пејачката Дара Бубамара низ години го менуваше стајлнигот за да биде интересна за фановите. Кратка, долга коса, тетоважи, прамени, дезени, чорапи..сето ова се менуваше само едно не.

Тоа се градите бидејќи оваа пејачка има најбујно деколте со кое се гордее и по кое мажите лудуваат.

Погледнете го стајлингот на Дара.

(фото: Телеграф/Никола Томиќ)

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.