Водителката на „Ѕвездите на Гранд“, Сања Кужет секогаш изгледа скоцкано од глава од петици, а сега објави фотографија на „Инстаграм“ на која нема ни грам шминка и наиде на негативен коментар.

Имено, Сања моментално се одмара на Копаоник, а оттаму редовно ги чести фановите со фотографии и им покажува како ужива.

Водителката објави фотографија на која нема ни грам шминка

Еден корисник остави негативен коментар под објавата на Кужет, а Ѓорѓе Давид не остана должен, па му врати.

„Колку е грда без „малтер“ и мечки би побегнале од неа“, напиша еден корисник мислејќи на тоа што Сања нема шминка.

„Е, несреќен човек. Убава е како кукла. Но, вкусовите се различни“ одговори Ѓорѓе Давид.

Инаку, Кужет често добива комплименти за својот изглед.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.