Косовската пејачка Рита Ора се пофали дека поминува многу време со мајка ѝ, дури и спие во ист кревет со неа.

Луѓето сакаат да знаат нешта за мојата приватност, а јас тоа го прифаќам. Но, она што го научив за љубовта е дека не ми е приоритет во моментов, ниту па ќе биде во скоро време, истакнала таа.

Пејачката изјавила дека секогаш многу се вљубува и дека не може да си помогне да не ја изгуби главата.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.