Јелена Карлеуша и Цеца Ражнатовиќ денеска се непријателки кои се судат. Но, небило секогаш така.Во деведесеттите години тие беа големи пријателки и постојано се дружеа.Јелена секаде беше со Цеца па дури и на тв емисии.

Во јавноста излегоа фотографии од емисијата на Минимакс каде Цеца настапува а околу неа се вртка малиот Вељко, додека пак Цеца и Анастасија ја бодрат од првите редови.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.