Фолк пејачката Дара Бубамара го запозна синот со нејзиното момче Тони.Таа се плашела како ќе помине средбата и дали Коста ќе го прифати партнерот.Но, средбата поминала добро и на Дара и олеснило.

Се сретнаа во еен ресторан во Нови Сад и помина одлично. Коста не можеше да го тргне погледот од тетоважите на Тони, а му се допаднало и тоа што сака скапи возила.Двајцата момчиња не можеа да запрат со разговор раскажува пејачката.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.