Српската пејачка Сандра Африка реши да се разголи.Таа објави провокативна фотографија од спалната соба на која позира по градник и гаќички. Не знаеме кој е автор на оваа фотографија и дали тоа можеби е старо-новото момче на кое му се врати неодмана.

Тие сфатија дека не можат еден без друг и решија да живеат заедно а тој истовремено се грижи и за нејзината кариера.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.