Една од најпознатите топ-модели во светот, Хајди Клум, ги почести своите фанови на социјалните мрежи со фотографија на која таа лежи гола и ужива во сонцето во својата градиа.

Хајди не носи ништо на себе освен очила за сонце, а интимните делови од телото ги покрива само со крпата на којашто лежи.

Денеска беше прилично жешко – напиша Хајди под фотографијата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum)

48-годишната Хајди честопати објавува фотографии што знаат да ја „заскокоткаат“ фантазијата на нејзините осум милиони фанови на социјалните мрежи, а последниот таков случај беше за време на ЕУРО 2020, кога се појави во три броја помал дрес на Германија што едвај ги покриваше нејзините гради.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.