Српската пејачка со црногорско потекло, Гога Секулиќ, успева подненакво успешно да ги држи и приватниот живот и кариерата под контрола, а покрај тоа ужива да изгледа добро.

Пејачката сподели интимен момент од својот одмор со своите фанови на социјалните мрежи, но она што го постираше на својот Инстаграм не е фотографија од плажа, туку директно од постелата на хотелската соба.

Секулиќ обелодени дека кога се буди, првото утринско кафе го добива в кревет од својот партнер, Урош Домановиќ.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.