Синот на Лепа Брена и Боба, Виктор реши да се жени.Негова избраничка е Сандра Миљаковиќ.Таа работи како шминкерка во фирмата на Брена. Сандра и Виктор планираа да прават свадба но се одложи поради пандемијата.

Брена е позната дека многу ги сака снаите па исто како и Прија ја засака и Сандра.Често можат да се забележат заедно како се возат и забавуваат.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.