Ако навикнавме на фотографиите од плажа на нејзините колешки од естрадата, Калиопи сигурно досега не сме ја виделе во вакво издание. Пејачката испрати поздрав до фановите од море и им порача убав викенд.

Тие пак ѝ порачаа дека изгледа подобро од било кога.

 

View this post on Instagram

 

Sea, at the moment I’m completely yours…Have a nice weekend people! #endlesslove #mydays #joy #relaxing #freedom @afrodita__s

A post shared by Kaliopi Official (@kaliopibukle) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.