Пејачката Јелена Карлеуша синоќа прв пат настапи во Белград после смртта на мајка и Дивна.

Таа на сплав се појави во еден часот по полноќ во друштво на својот тим и обезбедување, многу расположена и со необичен изглед.

Имено Јелена се појавила комплетно во розево издание, но она што најмногу привлекло внимание била розевата кацига со уши на Мини Маус.

Покрај розевата комбинација и својата коса ја обоила во розево. Многу брзо забавата почнала, а штом Мини Маусот скокнал на сцена, лудилото почанало.Од врелата атмосфера сплавот не престанувал да се тресе, но најголем хаос настанал кога Јелена го свртела грбот и почнала да меша со задникот. Мажите не трепнувале, а и жените и се восхитувале.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.